www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkëndije Mujaj pushton toplistat në Europë me këngën e re “This is the time"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shkëndije Mujaj pushton toplistat në Europë me këngën e re “This is the time"   Mon Dec 27, 2010 8:00 pm

Këngëtarja kosovare Shkëndije Mujaj e cila synon që prej kohës të pushtoj tregun e huaj duke punuar në Zvicër dhe disa vende Arabe, sapo ka lançuar në tregun muzikorë këngën më të re në gjuhën angleze të titulluar “This is the time”. Kjo është kënga e dytë e Shkëndijes pasi ajo më herët realizoi një tjetër këngë në gjuhën angleze të titulluar “Rainbow in love”, klipin e të cilës e realizoi në Dubai. Me këngën më të re ajo tashmë ka hyrë në top listat e njohura në mbarë Europën, përfshirë këtu Gjermaninë dhe Zvicren, ku kënga e saj qarkullon edhe nëpër klubet e njohura atje.

Faqja e Dj Fest ka rradhitur këngën “This is the time” në pozitën e 21, derisa lista është shumë e gjatë kurse në mesin e saj janë emra të njohur dhe të shquar nga mbarë bota. Këngëtarja së bashku me këngën e re ka realizuar edhe një set me fotografi ku tregon linjat e saja të bukura.


Para disa muajve ne publikuam edhe disa foto të nxehta të këngëtares të realizuara në plazhet e shtrejta të Dubait, vend ku realizon pushimet Shkëndija.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shkëndije Mujaj pushton toplistat në Europë me këngën e re “This is the time"

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum