www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Barcaleta te ndryshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
WebMaster

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptySun Oct 25, 2009 11:12 am

First topic message reminder :

Polici dhe mollet

Na ishte nje fshatar ne nje maune dhe po qeronte molle. Aty u afrua nje polic dhe i thote:
- Me fal po cfare po ben?
Fshatari i kthehet dhe i thote:
- Bisnes. Qeroj mollet dhe i marr farat, se keto fara te bejne te mencura .
- Epo mire - i tha polici me bej nja tre fara.
Farat i shiste fshatari me 15 mije lek kokrra. Polici i bleu. Pasi i hengri ai u kujtua dhe i thote fshatarit:
- Po une me 15 mije lek kisha ble gjithato kile me molle pse te mora ty vetem tre fara?
- E shef qe u bere i mencur? - i thote fshatari.
- E mire - ja kthen polici - me bej nja tre kokrra tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz

AutoriMesazh
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:01 am

Tek Doktori

Doktori: Kam nje lajm te keq dhe nje lajm shume te keq.
Pacienti: Epo mire, me jep ma pare lajmin e keq.
Doktori: Laboratori na ka njoftuar se rezultatet e analizave thone se ke edhe 24 ore jete..
Pacienti: 24 ore?! Kjo eshte e tmerrshme!! Cfare mund te kete me keq se kaq? Cili eshte lajmi shume i keq?
Doktori: Rezultatet kane dale qysh dje.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:02 am

Femija invalid

Nje femij invalid po shihte nga dritarja femijet e lagjes qe po kenaqeshin duke luajtur.e ema e sheh e i thot pse nuk del te luash edhe ti me femijet e tjere?po une jam invalid,i tha djali.e dija por po beja shaka i tha ajo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:03 am

Telefonata

Isht nji her një burr,na bleu një cel.shkoi në shpi dhe u fut në banjo.

Që aty ai i ra nm. fiks të shpis.E ngre gruaja dhe ky i thot : a e di kush jam.

-e di e di po mbylle tani se ësht ai trapi në banjo- i thot gruja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:05 am

Shqiptari Kampion

po behesh nje kampionat ne itali se kush do te shpetonte nga hedhja e nje lartesie shume te larte gjalle. dhe ne kete kampionat ishin bledhur te gjithe vendet e botes si edhe shqiperia.
fillon kampionati dhe te gjithe qe hidheshin binin me koke dhe vdisnin. i fundit ngelet shqipatri hidhet ai dhe bie me bythe?
dhe drejtuesit e gares e pyesin?
-come ti chiami
-shqiptari olele byhta
-ata perseri come ti chiami?
-shpiptari o lele bytha, se kishte keq se ra me bythe.
-dhe komentatori italian vazhdon atencione, atencione, o lele bytha ka kampione .p. .p. .o.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:05 am

Skafisti

Nje here nje skafist kishte per te cuar nje rruge me Kineze per ne Itali.
Rruges skafisti i hedh ne det Kinezet,dhe kthehet perseri per ne Shqiperi.
Ne kohen qe kthehet i del nje peshkaqen perpara dhe i thote :
-Po boll duke hedhur vetem Kineze ore burr i dheut,se na zuri barku.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:06 am

Anglezi dhe Shqiptari


Kishte shkuar Billy (anglez) ne liqenin e Batllaves ne Kosove dhe aty pran kishte qene Hilmia duke u rrezitur. Billy futet ne uje per tu lare dhe pas pak kohe fillon te bertas HELP HELP HELP dhe afrohet Hilmia dhe i thot:
-Ma mire kishte qene te mesohesh me notu se sa po din Anglisht. ☀
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:07 am

Sala ne miting

Saliu ishte per nje miting diku ne Shqiperi. Ne mes te fjalimint ai bertet:
- Vllazen shqiptare, Liria eshte e juja
_ per sa kohe do na e lesh?- degjohet nje nga turma...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:08 am

Bushi


Gjate nje fushate neper Amerike, presidenti Bush viziton edhe nje shkolle dhe shpjegon atje politiken e qeverise.
Me pas ai thote qe ishte i gatshem tu pergjigjej pyetjeve.
I pari qe pyet eshte Bobi:
Zoti president une kam 3 pyetje :
1- Si ka mundesi qe ju jeni president nderkohe qe moret me pak vota se kundershtari?
2-Pse doni ta sulmoni Irakun pa arsye ?
3-Nuk mendoni se bombat ne Hiroshima ishin sulmet me te medhaja terroriste ne bote?
Ne kete moment bie zilja e pushimit edhe te gjithe nxenesit dalin nga klasa.
Pas pak kthehen nga pushimi dhe Bush-i eshte prape i gatshem te pergjigjet pyetjeve.
Tani pyet Mark-u:
Zoti president une kam 5 pyetje:
1-Pse jeni president dhe fituat me pak vota?
2-Pse doni ta sulmoni Irakun pa shkak?
3-Nuk mendoni se bombat ne Hiroshima jane sulmi me i madh terrorist?
4-Pse zilja e pushimit sot ra 20 min me heret?
5-Ku eshte Bobi?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:08 am

Emigranti


Një emigrant Shqiptar në Greqi një dite ishte zënë me komshiun e vet grek dhe nuk flisnin me njëri-tjetrin.
Një ditë rastësia i solli përballë njeri tjetrit ndërkohë që greku shëtiste me qenin e tij.
Shqiptari:
-Ku vete kështu me këtë gomar?"
Greku i habitur që Shqiptari po i fliste duke kujtuar se bëri një gabim në të folur përgjigjet në greqisht:
-I thonë 'qen' jo 'gomar'.
Shqiptari i kthehet:
-Nuk te fola ty i fola qenit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:09 am

Kamarieri i ri


Pronari i nje restoranti po i tregonte kamarierit menyren e sherbimit ne lokalin e tij.
- Mos harro, mengjesi sherbehet cdo dite ne oren 8.00 !
-Si urdheron zoteri, nese une vonohem pak, ju mos me prisnin, filloni te hani edhe pa mua ! haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:10 am

Ne dyqan


Nje her nje bjondja i lyeu floket kafe sepse ishte merzitur vetem me barcalet qe kishte per bjonde. Vete ne nji dyqan elektronik dhe i thot shitesit do ma shesesh mua ate televizorin. Ai tha; jo sepse nuk i shes bjondeve, kjo u habit nga e di ky. Ate dit vete ne shpi dhe i lyen floket sterr te zeza dhe vete prap ne ate dyqan dhe thot do ma shesesh mua ate televizorin. Prap ai thot jo sepse nuk i shes bjondeve.
- Kjo i that po mir nga e di ti qe jam bjonde?
-Po vetem bjondet i thon mikrovalves televizor.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:12 am

Patate!!


Ishin nje here nje bjonde, nje brune dhe nje kuqse. Te treja keto po i ndiqte policia. Keto duke vrapuar qe ti shpetonin policise gjenden perballe nje rrugice qorre ku kishte tre thase. hyjne te treja neper thase.
shkojne policat dhe i bien thesit ku ishte brunja e cila fillon te beje si qen
-aha thone policat lene se qeka qen
shkojne te tjetri ku ishte kuqsja dhe i bien thesit me kembe dhe kuqsja fillon te beje si mace.
-aha lene thone policat se qeka mace
shkojne te thesi ku ishte bjondja dhe i bien me kembe kur degjohet:
-patate patate patate!!! haha haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:12 am

Bjondja dhe polici


nje bjonde me bmw x5 ne shpejtesi maximale, ndalet nga polici i rrugores.
-stop i thote polici .patenten suguracionin dhe te gjitha dokumentat e makines.
- mos! thote bjondja .nuk i kam, por po te jam nje gje tjeter. dhe fillon te ule pantallonat.
- Lene lene, thote polici. Nuk me bojne ato pantallona mua.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:14 am

Pasqyra


Brunia, kuqja dhe bjondja do benin nje test sinqeriteti para
nje pasqyre magjike, e cila po te genjeje te thithte brenda.
Niset e para brunia, del perpara pasqyres dhe thote:
- Une mendoj se jam simpatike!
Ne ate cast pasqyra e thith.
Niset Kuqja tere siklet dhe thote:
- Une mendoj se jam terheqese!
dhe ne ate cast pasqyra e thith.
Niset bjondja serbes serbes dhe nis e thote:
- Une mendoj ... - dhe ne ate cast e thith pasqyra haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:14 am

Vajza policit


NJE VAJZE E KISHTE BABAIN POLIC DHE NJE DITE SHKON NE ZYRE DHE I ANKOHET. BABA KAM MBETUR SHTATEZANE. BABAI NEVRIKOSET DHE DUKE BERTITRUR I THOTE: KUSHT ESHTE KY FAQEZI,KY IDIOT. VAJZA DUKE HEDHUR NJE TUFE ME FOTOGRAFI NE TAVOLINE I THOTE: JA BABA KETA JANE TE DYSHUARIT.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:14 am

Ndjesa


Në nje krahinë paksa larg qytetit, nje zonje shkon te fqinja e saj dhe i thote:
-Erdha t'ju kerkoj te falur se, nje nga pulat e mia ju shkaterroi lulet.
-Une ju kerkoj ndjese se qeni im hëngri pulen tuaj.
-O, s'prish pune! Qenin tuaj e shtypa pak me pare me makinen time.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:15 am

C'eshte Politika?


Djali: Babi, më duhet të bëj një hartim për shkollën. A mund të të pyes diçka?

I ati: Po si jo, biri im, çfarë don të pyesësh?

Djali: Ç´është politika?

I ati: Hmm, le të marrim shtëpinë tonë si shembull. Unë jam ai që merr rrogë kështu që le të quhem -Qeveria. Mamaja jote është ajo që merret me levrimin e parave, kështu ate e quajmë -Parlamenti. Ne kujdesemi për ty dhe interesat e tua, kështuqë ne të quajmë ty -Populli. Pastaj sherbetoren e quajmë si Klasa Punëtore dhe vellain tënd të sapolindur, si e Ardhmja.
A e kuptove?

Djali: Jo tamam, por..., dhe në atë moment zingëroi telefoni dhe babi e mori telefonin... sqarimet më të hollësishme sikur mbetën për herën tjetër.

Atë natë u zgjua djali pasi që vëllai i vogël qante, dhe shkoi për të shikuar se çfarë kishte që nuk shkonte. Ai vuri re që vëllai i kishte mbushur breket, kështu që shkoi tek dhoma e prindërve ku gjeti te ëmen në një gjumë të thellë. Atëherë djali shkoi tek dhoma e sherbëtores ku pa nëpermjet vrimës së çelësit t´jatin në krevat me sherbëtorën. Asnjëri nga përsonat në krevat nuk dëgjoi trokitjet e kujdesshme të djalit, kështu që djali u kthye tek dhoma e tij dhe u zhyt në shtrat.

Mëngjesin që pasoi:

Djali: Babi, më duket se e kam kuptuar tani se çfare është politika.

I ati: Sa mirë biri im, ma shpjego mua tani me fjalët e tua.

Djali: Mirë, ndërsa Qeveria i hypën Klasës Punëtore, Parlamenti fle në gjum të ëmbël.
Popullit nuk i vihet veshi fare ndërsa e Ardhmja është plot e përplot me m... kundërmim. haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:15 am

Dhembshuria


Vdes nje grua dhe pasi e qane tere naten kur e cuan ne varreza spo qante njeri, ne momentin qe po e varrosnin degjohet andej nga fundi i njerzve nje burr qe po qante si gomar me te madhe . i shoqi i gruas pasi e vuri re pyeti shokun e ngushte qe kishte ne krah se kush ishte ai qe qante ashtu si gomar , shoku i tha se nuk ishte as vendi e as momenti qe ti thoshte se kush ishte ai , mirpo burri i gruas po i kemgulte shokut te vet qe tja tregonte te verteten ,dhe atehere shoku i tha se ai qe po qante si gomar kishte qene dashnori i gruas tende . ne moment burrit pasi ju dhimbs nga ajo e qare dashnori i gruas i vete afer i ve doren ne sup dhe me lot ne sy i thote: MOS QAJ SE UNE DO MARTOHEM PRAP
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:15 am

Loja


nje djale dhe nje vajze ne moshe ,po rrinin tek shtepija e vajzes vetem te dy , pas nje kohe te gjate pa folur vajza i thote djalit - do luajme me te fsheur , dhe po me gjete do bejme dashuri , po nuk me gjete dot mua me ke brenda ne dollap
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:16 am

Babai i shpejte


Disa fëmijë po mburreshin se i kanë baballarët të shpejtë: Njëri thotë: - Babi im pasi hedh shigjetën vrapon dhe e kap e kap pa arritur në shënjestër. I dyti: - Babi im gjuan me pistoletë dhe e kap plumbin pa arritur shënjestrën... I treti: Se mos është ndonjë gjë kjo. Babi im është mësues, megjithëse puna i mbaron në orën 4 vjen në shtëpi që në 1.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:16 am

Emri


Nje Cift i vjeter po i therret ne darke nje çift tjeter me rastin e 50 vjetorit te marteses. Plaku nikoqir, gjate gjithe kohes se darkes kur kishte nevoje per diçka i drejtohej bashkeshortes se tij me fjale perkedhelese: "Shpirt, a mundesh te ma ofrosh at pjate me sallat; zemer ma mbush kete gote me vere te zeze; e dashur, ma jep nje pirun tjeter" e te ngjashme.
Plaku mysafir, po e veren gjithnje i çuditur dhe kur ne nje moment bashkeshortja nikoqire po shkon ne kuzhine per te sjelle diçka, po i drejtohet shokut te tij: "Valla, po ta kom lakmi per kete harmoni ne jeten tende; ta therrasish gruan me keta emra perkedheles ne kete moshe, dhe pas aq vitesh te kaluara, kjo eshte me te vertete diçka fascinante". "Me te thane te drejten" po i thot plaku nikoqir "po me duhet ta therras me keta emra se ka nja dhjete vite qe ia kam harruar emrin".
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:17 am

Zgjimi

Kthehet gruaja nga vizita tek mjeku ku i thonë se do të jetojë vetëm edhe 12 orë, prandaj i thotë burrit të saj se do të donte që herën e fundit ta puth me pasion dhe egërsisht, tërë natën, e burri i përgjigjet:
- Kollaj e ke ti fisnike, ti nuk ke me u qu nesër në mëngjes...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:17 am

Testi shtatzanise


Një bjonde pyet shoqen e saj: - A e ke bërë testin e
shtatzanisë? - Po !, - i përgjigjet shoqja. - A ishin
pyetjet të vështira?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:17 am

ishin kan amerikani gjermani edhe shqiptari.edhe ju kan thon me ju cu ne sahar shka kishi marr me veti.
amerikani ka thon buk kur te unton a me hanger
gjermani ka thon uj ku te merr etja pi uj
shqiptari une marr der te kerrit kur te me vjen nxet e celi xhamin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
ArianSs
Anëtar
Anëtar
ArianSs

Numri i postimeve : 212
Data regjis. : 30/11/2009
Age : 29
Location : Ferizaj City

Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 EmptyTue Dec 01, 2009 6:18 am

Kish shku Kadria ne suedi per te lypur pun kur kish mbrri ne suedi kish shku ne kopsht zologjik dhe i kish thon shefit a kini nevoj per me zevendesu ndonje kafshë aj ja ktheu tha vetem majmun nuk kemi a don ta zenvendesojsh ti tha po more e zevendesoj pasi hyri ne kopsht kadria duke kercyer ra tek luanat kuku kan mem myt tha kadrija qitash luanat kur pi merr njoni nga luanet erë kadris tha edhe ti je shiptar a .
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content




Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta te ndryshme   Barcaleta te ndryshme - Faqe 2 Empty

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Barcaleta te ndryshme

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Te ndryshme
» TE NDRYSHME DHE INTERESANTE
» -**Rexeta te Ndryshme**-
» Si të ushqehemi, semundje të ndryshme!
» Crregullime te ndryshme Psikologjike
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Humor-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum