www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cindy Crawford: Kam përdorur botoks

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Cindy Crawford: Kam përdorur botoks   Wed Dec 02, 2009 12:03 am

Cindy Crawford: Kam përdorur botoks


Cindy Crawford: Kam përdorur botoks 

 


Cindy Crawford, një ndër top modelet më të admiruara në vitet ’80 dhe ’90, ka pranuar se ka përdorur botoksin dhe disa herë ka shkuar në një klinikë në Londër për të bërë injektimin.
Modelja, 43 vjeçare me dy fëmijë, ka theksuar se nuk do t’i drejtohet kurrë kirurgjisë estetike.
“Jam menduar disa herë ta bëj, por nuk besoj se gratë që i nënshtrohen ndërhyrjeve kirurgjikale duken të vërteta”, pohoi ajo gjatë një vizite në Mail.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Cindy Crawford: Kam përdorur botoks

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum