www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Villa: Kam qenë pa fat së fundi  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Villa: Kam qenë pa fat së fundi  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Villa: Kam qenë pa fat së fundi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Villa: Kam qenë pa fat së fundi  Empty
MesazhTitulli: Villa: Kam qenë pa fat së fundi    Villa: Kam qenë pa fat së fundi  EmptyWed Mar 23, 2011 3:18 am

Sulmuesi i Barcelonës, David Villa, e ka quajtur mungesën e golave së fundi si një fat të keq.

Ish-sulmuesi i Valencias nuk ka shënuar në pesë ndeshje dhe është goditur nga kritikat për keqpërdorim të shanseve.


“Nuk kam qenë shumë me fat së fundi, por gjëja pozitive është se çdo ditë po krijoj shanse”, ka thënë 29-vjeçari për sportiven spanjolle AS.

Villa ka shënuar 21 gola në të gjitha garat për Barcelonën këtë sezon, me 17 prej tyre që janë regjistruar në La Liga. Por ai edhe më tej është nën hijen e Lionel Messi, i cili ka dyfish më shumë gola të shënuar, 42.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Villa: Kam qenë pa fat së fundi

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Fundi i Botës
» 2012 FUNDI I IZRAELIT?
» Kompjutereve nga Sharp u vjen fundi
» Ronaldo: Nuk kam qenë vetvetja
» Klitschko: 2011, fundi i David Haye
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum