www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit” Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit” Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit” Empty
MesazhTitulli: Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit”   Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit” EmptyFri Apr 08, 2011 10:45 pm

Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit” Dddddddddddddddddddddddix

Deri tash ata kanë mbaruar më shumë se gjysmën e punës rreth albumit të radhës dhe diku 15 këngë janë të gatshme për publikun.

Por pjesa tjetër e punës ka ngecur përkohësisht, pasi njëri nga bashkëpunorët e Festim Arifi, i cili njihet në publik si Lyrical Son, Mc Kresha, i ka hyrë një aventure të pa prekur deri më sot. Ai është pjesë e “VIP Shpija 2”.

“Albumi i titulluar ‘Për inat t’njoni tjetrit’ do të dalë shumë shpejt në shitje dhe do t’i ketë 25 këngë të reja. Bashkë me MC Kreshën jemi përshtatur të punojmë një album të qejfit, një album që do të ketë full hip-hop dhe full sene të ‘smuta’ dhe shumë inspirative për publikun e gjithashtu për kolegë, për reperë të tjerë”, tregon Lyrical Son për ‘InfoPress’, derisa shpalos pjesë nga brendësia e albumit.

“Përveç albumit, i cili përmes 25 këngëve do t’i sjellë krejt temat e mundshme që mund t’i sjellë një reper, jemi pak më ekstra, pasi jemi munduar të përshtatemi pak më shumë me mentalitet e shqiptarëve kudo që janë. E përpos kësaj, do të dalë edhe një këngë, që e kam bërë vetë tash. Në këtë këngë kam provuar të jem paksa më i butë, sa më për femra”.

“Kurrë në jetë nuk e kam bërë një këngë për femra, dhe më në fund realizova një të tillë. Nuk është zhanër që njerëzit janë mësuar të më shohin e dëgjojnë, por po dua t’u them, jo vetëm reperëve, por estradë tutuni, ‘Keq e kanë punën’. Çka do që është e mirë dhe më pëlqen mua, unë e bëj”, është shprehur Lyrical Son.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Lyrical Son së shpejti me “Për inat t’njoni tjetrit”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Eto’o: Nuk kam inat ndaj Guardiolës
» Lyrical Son: Muzika me rrjedh nëpër vena
» MC Kresha: 'Perinatitnjonitjetritrekords' me Lyrical Son
» Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmërojnë mixtape
» Frika e “humbjes” së tjetrit e kthen xhelozinë në
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum