www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lady Gaga e vjedh Bleonën!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Lady Gaga e vjedh Bleonën!   Thu Oct 06, 2011 8:42 pmKëngëtarja nga Shqipërina Bleona Qereti ka postuar një fotografi dhe pretendon se ajo dhe Lady GaGa kanë të njëjtin mendim për muzikën.

Në fotografinë e saj, që e ka postuar në faqen personale të bleonamusic.wordpress.com, Bleona thotë se “mendjet e mëdha të muzikës mendojnë njësoj” dhe paraqet foton e saj mbi një motor në një koncert që ajo e ka mbajtur në vitin 2008 raporton Express.

Edhe pse fotoja duket se është bërë diku në Tiranë, si zakonisht Bleona nuk tregon se në cilin vend e ka bërë foton dhe në cilin koncert, për dallim nga fotoja tjetër, ku tregon për Lady GaGa-n, e cila ka një performancë me motor që e ka bërë në paraqitjen e saj në koncertin e Sydney.

Kjo është hera e dytë kur disa këngëtare të estradës kosovare thonë se janë paraqitur me model të GaGa-s para se ajo të dalë në skenë. A thua a po frymëzohet GaGa nga këngëtaret e estradës shqiptare?

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Lady Gaga e vjedh Bleonën!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum