www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Tiger Woods ofron para për shpëlarje të tradhtisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
avatar

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

MesazhTitulli: Tiger Woods ofron para për shpëlarje të tradhtisë   Sun Dec 06, 2009 7:17 am

Tiger Woods ofron para për shpëlarje të tradhtisë 


Ndjesa ndoshta nuk mjafton për të bindur gruan e Tiger Woodsit të falë të shoqin për tradhtitë.
Ylli i golfit po negocion një marrëveshje multimilionëwshe me Elin Nordegren. Fillimisht një çek 5 milionësh për ta bindur të qëndrojë, si dhe 55 milionë të tjerë për të shtyrë divorcin, të paktën për dy vjet.
Kampioni amerikan kërkon të evitojë ndarjen, pasi kjo mund t'ia rëndojë financat dhe karrierën e tij në vitet e ardhshme.
Si do të veprojë bashkëshortja? Do ta pranoje apo jo marrëveshjen, për të shpëtuar martesën?

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Tiger Woods ofron para për shpëlarje të tradhtisë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum