www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Cfare mendoni per toolee?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Cfare mendoni per toolee?   Sun Feb 14, 2010 8:33 pm

Fol Fol haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Edoni
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 9966
Data regjis. : 24/12/2009
Age : 30
Location : Ku bon knusi Vo :P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Feb 14, 2010 9:09 pm

blla bllaa bllaaa bllaaa bllaaa bllaa

Poj se njo tyben veq po doken me kan qik emir e sjellshme e urt e madhe e zoja e shtir pak jo shum haha

let vazhdon qishtu qysh osht se super osht ka shkonee yhy xD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Feb 14, 2010 9:35 pm

PeR muuaaa uuwee hehehe

FlM ssHumm te gjiiThhvvE...

Edonn e shtiR hiqq walla auahuahuah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Feb 15, 2010 4:06 am

Kohen e fundit me aktiv.. Se moti sesht pare ktu pari haha


Esht shum vajz e zgjuar dhe postimet e saja shum te mira me humor.. Vajz shembullore.. Vetem vazhdo kshtu moter.. je shum e mire..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Feb 15, 2010 7:37 am

FlM KatiLe hehehe

Skom qenn kTuu se skamm qenn mir me shendeT..:S

Poor do te jemm
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Feb 15, 2010 7:54 am

duket shum shperthyese ne cdo tem edashur edhe shoqrushme teper ..vetem vazhdo kshtu se po e zbukuron forumin ...edhe nje mos me munguu me se dote mysim krejt ...jhahhaa haha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Feb 15, 2010 8:28 am

Tole duket te jete e shoqerushme, e sjellshme respekt....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Feb 15, 2010 7:34 pm

Flm shum Brunetaa smunngojj joo weqq mos em rrenii hehehe Alba syn flm edhee tyy..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Mon Feb 15, 2010 9:43 pm

ttooole fletore
a t`kujtohen
bankat shkollore
kur hajshmi akullore
n`ambeltore hahhahahhah

shum e qart ashtkjo qika dhe shum, shum e shoqerushme kiss toole
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Feb 16, 2010 8:08 am

Ohh mandarinn ta haa zemren toljaa akullorja tyy heheh

Flmm synn...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Tue Mar 02, 2010 3:17 am

Mendoj se ashte nji vajz shum e sjellshme dhe e shoqrushme respekt per ty shoqe e nderuar..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Mar 03, 2010 9:15 pm

tole esht shumm vajeze shum ekenshem dhe sellshem ika tanate temiraaa po sekam pa moti ne forume po dhe une jam hupen kejtt kohen efuditt valla hahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sat Mar 06, 2010 8:25 am

Djj lumii skom hupp beh qe kuu jom haha:D

FLm per menimm tonninn.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Mar 10, 2010 7:25 am

sen hiq smendoj per tolen qka kam me mendu per ket ingjee se bash i ka hije me kan ingjee

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Mar 10, 2010 7:26 am

uhauauahuahah laamm kqyree moree vetinn tii migja niher...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 33
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Mar 10, 2010 7:27 am

hajt inxhe hajt qyy qyy

ja serjozisht mendoj se toles i ka hije per inxhee

_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Mar 10, 2010 7:29 am

uauahuahuaha anii laammm ingje ingjee sta prishii tyy amoo definitiv edhe tyy te ka hijee muu konn migjj nimee poo :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Apr 07, 2010 6:47 pm

e shoqerushme , e dashure , argetuse ,aktive ne forum , e zgjuare , humoriste , realiste hahahhaha se u lodha ma , qike per marak osht puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Wed Apr 07, 2010 7:14 pm

uhauhauahuh

Flmm shumm Starkkaa

LLooww giirL uahuahua
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Thu Apr 08, 2010 1:18 am

toleee eshte shperthyseee qart eshoqrushmeee me mendime shum te miraaaa dhe terheqse te epershendes siss mpuqq shum ty.....

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Thu Apr 08, 2010 9:38 pm

TooLee eshte nje vajz shum e zgjuar e shoqërushme,e dashurr,e sjellshme,me gjitha te mirat është....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Apr 09, 2010 3:04 am

flmm BruneTa siis edhe tyy kiisss te maddhh

edhee Albaa sis flmm kiiss foor yoouu..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Fri Apr 09, 2010 9:49 pm

Vajze me humor, e sjellshme, e bukur, 17 vjet moo..


ps. me nejt me to ta bon diten 1 minuta`
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 25
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sun Apr 11, 2010 8:43 pm

yuhauahahauah BeLt flmm shumm ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   Sat Apr 17, 2010 12:08 am

Tole shume e mire,por me duket qe e njof dhe nga forumi i P1xelit :lol:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfare mendoni per toolee?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Cfare mendoni per toolee?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum