www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mamurras, vriten me armë dy të rinj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Mamurras, vriten me armë dy të rinj   Mon Jun 07, 2010 8:48 pm

Një 23-vjeçar është ekzekutuar mbrëmjen e shkuar në Mamurras.
Ersid Rama, është qëlluar me plumba rreth orës 22:45, duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Bashkë me viktimën, ka mbetur i plagosur edhe një 27-vjeçar, i identifikuar si Berti Seiti.

Ersid Rama ka mbetur i vdekur në vend, ndërsa 24 - vjeçari Seiti nuk ka mundur t'i mbijetojë plagëve dhe ka vdekur në orët e para të mëngjesit të sotëm në spital.

Burime pranë grupit hetimor sqarojnë se dy të rinjtë u qëlluan brenda në makinë.
Hetimet vazhdojnë për të sqaruar ngjarjen e rëndë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mamurras, vriten me armë dy të rinj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum