www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Haradinaj e cilëson të parëndësishëm takimin me Thaçin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Haradinaj e cilëson të parëndësishëm takimin me Thaçin   Sun Jun 20, 2010 12:25 amPrishtinë, 19 qershor - Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj e ka quajtur të parëndësishëm takimin që ka pasur me kryeministrin Hashim Thaçi. Gjatë një konference për shtyp, Haradinaj tha se shtrëngimi i duarve me liderin e PDK-së, në një ambient feste, nuk nënkupton afrim të koncepteve mes dy partive politike.

Në konferencën për shtyp të shtunën, lideri i AAK-së tha se meritor për korrupsionin në Kosovë është shefi i Qeverisë. Sipas tij, nuk ka mundësi që korrupsioni të jetë aq prezent në Qeveri dhe kryeministri Thaçi të mos jetë në dijeni.

Haradinaj i kujtoi Thaçit se nuk mund të deklarohet se është kundër korrupsionit, kurse, në anën tjetër, ta ndajë rrogën e tij për fonde që kanë për qëllim mbrojtjen e atyre që akuzohen për korrupsion, transmeton Klan Kosova.

Kryetari AAK-së përsëriti domosdoshmërinë e mbajtjes së një tryeze kombëtare si mundësi, siç tha ai, për ta nxjerrë Kosovën nga kriza që e ka kapluar

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Haradinaj e cilëson të parëndësishëm takimin me Thaçin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum