www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Mustafa nuk do ta urojë Thaçin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Mustafa nuk do ta urojë Thaçin    Mon Dec 27, 2010 8:12 amKreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, është zotuar se nuk do t’ia shtrijë dorën për fitore kryetarit të Partisë Demokratike të Kosovës, Hashim Thaçi, “për zgjedhje të tilla”.

Mustafa ka thënë se në qoftë se këtë proces zgjedhor e kanë vlerësuar të gjithë si proces ku janë bërë abuzime të mëdha, atëherë ai nuk ka të drejtë që t’ia urojë dikujt fitoren, pasi që nuk do të ishte i sinqertë ndaj vetvetes, ndaj Thaçit dhe ndaj qytetarëve.

Sipas Express, kryetari i LDK-së kërkon që zgjedhjet të mbahen vitin e ardhshëm dhe ato të jenë të ndershme, ndërsa, sipas tij, vetëm kur PDK të fitonte me nder, atëherë ai do t’ia uronte Hashim Thaçit fitoren.

Mustafa ka thënë se është shumë e dobishme për të gjithë që “të kemi zgjedhje të cilat burojnë nga vullneti i qytetarit në pikëpamje të formimit të një kuvendi dhe të një qeverie të re, kjo është me rëndësi themelore, nuk është me rëndësi kush qeverisë”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Mustafa nuk do ta urojë Thaçin

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum