www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rona Nishliu së shpejti do të na befasojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Rona Nishliu së shpejti do të na befasojë   Fri Jul 23, 2010 8:30 pmRona Nishliu duket se shumë shpejt do të na befasojë me diçka të bukur. Këtë e ka thënë ajo vetë në faqen e saj në ‘Facebook’, duke u bërë thirrje fansave të bëhen 6 000 sish para se ajo të na shfaqë befasinë. Ndërkohë, albumi i ri i grupit “NewPorn” përmban një këngë me Rona Nishliun, e titulluar “Milioner”, transmeton ballkanWeb. Këto ditë Rona është e angazhuar në mbrëmje të shumta muzikore. Në një prej tyre është fotografuar me dy shoqet e saj kolege, Vesa Lumën dhe Teuta Kurtin. Të tria “flakareshat” kanë bërë një fotografi bashkë, duke kujtuar edhe këngën e përbashkët “Flakareshë”, me të cilën janë paraqitur në festival në Tiranë. Kjo këngë e Aidës dhe Armend Rexhepagiqit u pati dhënë vajzave një pikë të fortë të karakterit dhe seriozitetit në muzikë. Të tria pastaj kanë vazhduar karrierën secila më e suksesshme se tjetra dhe me stilet që absolutisht i dallojnë si këngëtare.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Rona Nishliu së shpejti do të na befasojë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum