www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris   Thu Sep 02, 2010 12:57 am

A -E don me zemer
B -Besnik /e esht
C -Bukurosh/e esht
Ç .....?
D- Deshiron me fol me ty
DH -Nuk te tradhton
E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
Ë- Han e pin veq per ty mendon
F- I pelqen sjellja e juaj
G- Te ruan vetem ty
GJ -I pelqejn stili i juaj
H- Ka deshir met ndegju kur fol
I- Mendon me kalu me ty
J -Eshte gjeloz/e
K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
M -Qan kur nuk del ne takim
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
NJ- Seriozisht e ben te lumtur
O- Te lyp por nuk te gjen
P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
LL- Oren e harron kur del ne takim
Q -Te ndjek mbas
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
RR -Seriozisht te don
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
SH- Deshiron met pas ne qetsi
T -Te pelqen trupi i saj /tij
TH -Ty te ben shum te lumtur
U- Ti edon por nuk ja tregon
V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
Y- Ti me teper e enderron
Z- Gjithmon i interson per ty
ZH -Nuk beson
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris   Thu Sep 02, 2010 1:00 am


H- Ka deshir met ndegju kur fol
O- Te lyp por nuk te gjen
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
A -E don me zemer

haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris   Thu Sep 02, 2010 1:01 am

O- Te lyp por nuk te gjen
S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
M -Qan kur nuk del ne takim
A -E don me zemer
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris   Thu Sep 02, 2010 1:10 am

A -E don me zemer
L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
B -Besnik /e esht
A -E don me zemer
.r.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris   Mon May 09, 2011 7:46 pm

M -Qan kur nuk del ne takim
A -E don me zemer
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
D- Deshiron me fol me ty
A -E don me zemer
R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
I- Mendon me kalu me ty
N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
A -E don me zemer


hahahah interessant shock
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Shkruaj Emrin tend me Alfabetin e dashuris

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum