www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për DioRa..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Nov 17, 2009 4:01 pm

Cfar mendimi keni per antaren DioRa..?Shprehu lirshem haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Nov 19, 2009 9:57 pm

shum postime te mira ka be diora deri tash besoje qe edhe ma von do te jet kshtu me postime te mira edhe do te kalojme shum mir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Nov 19, 2009 10:18 pm

Per te shkruar per DioRa me duhet ndoshta nje dite.. Pasi spo kam koh aq shum po e le ndoshta pakes me shkurt...

Esht nje nder Femrat me te pasterta ne fjalorin e saj.. Esht e but si "LLOKUMI" (hehe edin ajo) Rrespekti qe kjo vajz ka per te tjeret esht jashtzakonisht e madhe.. Sdeshiron ta lendon as nje njeri.. Analizon shum per te mos gabuar.. Vyrtyt e ka sinqeritetin e cila vlen tek un shum.. Nese arrin tja kuptosh Zemren DioRes.. pasurohesh tej mase.. Esht nje vajz po thuajse perfekte.. Me nje te mete.. Ajo sht guximshmeria.. Nuk rrezikon shum ne jete, edhe pse un e kuptoj.. Por ja qe esht kjo qe esht.. e dua me gjith te mirat dhe te kqijat e saj.. motra ime e dashur...


Mpuq shum haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat Nov 21, 2009 5:15 am

HmM....DoiRa qka te them per ty kur dihet se qka je ty vet ylliii qe shendrit ne mes te nates je dhe ty per ne nket forum.. je vetvetja dhe shum e embel eshoqrushem te veqoj se je shum evequar ne fjalor tendin kshtu je ma emiraa,,,,siss veq te para kshtu vazhdooo dhe shum suksese..

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Qiki
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 206
Data regjis. : 24/11/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat Nov 28, 2009 6:34 am

per Dioren me duhet shummmmmmmmmmmmm dite e nai 800000000000000000 romane me dalin per me shkru per to


eshte shum nje femne e sinqerte allton krejte eshte engjull krejte eshte te gjithve ja u don te miren.... llokume krejte eshte me te gjithe e kalon mir ka respkte per te gjithe .....o kjo melaqe eshte breeeeeeeeeee qe kurr fol me to zemren ta kanqe e ta bon te lumture....o lumja une qe e kam ne jet ket se yll bote eshte kjooooooooooooooooooooo


e duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu shummmmmmmmmmmmm se motrushe te mir e kam breeeeeeeeeeeeeeee love you so maqe:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat Dec 05, 2009 6:29 am

Vajz shum e mir e sjellshme shum shoqruese ndurmal edhe intelegjente veq vazhdo qeshtu bre :p ok1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Dec 06, 2009 8:07 am

Nje Vajz Shum Realistee haha:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Dec 06, 2009 9:03 am

Nje vajz qe poston shum... e mrekullushme
Mbrapsht në krye Shko poshtë
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Dec 06, 2009 9:06 am

Diora nje vajze shum e shoqerushme me te gjithe antarete , shume e qete , e menqure edhe shum reale ne postimet e saje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Dec 06, 2009 9:07 am

Diora nje vajze shum e shoqerushme me te gjithe antarete , shume e qete , e menqure edhe shum reale ne postimet e saje...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Mon Dec 07, 2009 10:29 am

Flmm shumm per vleresimet e juaja...Jeni vertet shum te mire....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Mon Dec 07, 2009 10:42 am

Diora a valla nje vajz e sjellshme e lezetshme e dashur e matur e bukur ndonjeher Zoti i permbledh gjitha te mirat tek nje njerii e ajo eshte Dioraa vendasja imeee haha

kisss per ty ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Mon Dec 07, 2009 11:26 am

Nje Vajz Shum e Mir Edhe e sinqert
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Mon Dec 07, 2009 9:59 pm

E lezetshme ne postime gje qe me shtyen qe me endje ti lexoj postimet e saj ,e vyeshme shum

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Dec 09, 2009 7:31 pm

Diora asht nji vajz qe nuk i mungon asgje me te tana t;mirat ashte. E qmoj shum suksese Diora
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Dec 09, 2009 9:09 pm

Alba shkruajti:
Diora a valla nje vajz e sjellshme e lezetshme e dashur e matur e bukur ndonjeher Zoti i permbledh gjitha te mirat tek nje njerii e ajo eshte Dioraa vendasja imeee haha

kisss per ty ;)

O flmm llokumee per kto fjal...Kiss edhe per ty...

Flm te gjithve per vleresimet e juaja flmm shummm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Dec 10, 2009 10:40 pm

diora shum vajz e mir e shoqerueshme .

ps. ku ma le emrin moj tyyy:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sat Dec 12, 2009 1:33 am

Kjo eshte llokumja ime.motrushja ime.bukuroshja ime e kam motren me te mir e dashur e sjallshme ..e urt..nuk din me fol keq..syne e kam kta kissssss per ty loqk diora..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Thu Dec 17, 2009 1:01 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Fri Dec 18, 2009 2:44 am

POSTIME TE BUKURA E VLERSOJ QDO POSTIM TENDIN VEQ VAZHDO
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Dec 20, 2009 2:00 am

Shume e talentuar e lezetshme ne postime me shum se njoh :S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Tue Dec 29, 2009 5:04 am

ahh diora shum e mir osht edhe psee moti skom fol me too diqysh e bon veten me e dasht tjert shum sweet ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Sun Jan 10, 2010 8:22 pm

Ohhhhh melaqja jem esht kjoooooooo tdu shum loqk
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Mon Jan 11, 2010 2:17 am

Flm shumm te gjithve per mendimet e tua....Vertet jeni te mrekulleshem...

Agapee ti m'je humb si faxiii motrushe...

Kesulkuqee t'du shum moter te pa zavendsushme tkam...flm shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   Wed Jan 13, 2010 3:04 am

qe moj erdha :P TE NA FAKSII NUK OSHT ZHDUK HIQ AHAHHAH


OO KJOO SHUM E MIR OSHT i lumi ai qe e merr ahuahauha mpuq sis turp
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për DioRa..?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për DioRa..?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum