www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 BlackBerry prezanton modelin Style

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: BlackBerry prezanton modelin Style   Sun Oct 24, 2010 1:45 am

Duket se përfundimisht, modeli më i ri i telefonit të RIM, BlackBerry Style do ta sheh dritën e diellit.

Kjo, pasi që kompanitë Sprint dhe RIM e kanë konfirmuar lajmin për modelin e ri të telefonit BlackBerry - 9670 QWERTY, dhe nëse ju keni pritur që ta keni një telefon të ri BlackBerry, tashmë e keni rastin të blini BlackBerry Style.

BlackBerry Style bazohet në sistemin më të ri operativ, BlackBerry OS6, ndërsa telefoni përfshin edhe kamerën me 6 mega-piksel dhe dy ndërfaqe në rezolucion të lartë.

Përveç këtyre opsioneve, BlackBerry Style ofron edhe GPS të integruar, Wi-Fi, dhe portin mikro SDHC i cili posedon 32GB hapësirë.

Prej ditës së nesërme, ju do të mund të bëni para porosinë tuaj për BlackBerry Style, i cili për abonuesit me kontratë kushton vetëm 99 dollarë.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

BlackBerry prezanton modelin Style

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum