www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung lancon modelin Continumm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Samsung lancon modelin Continumm   Fri Nov 12, 2010 9:24 am

Samsung edhe zyrtarisht e ka prezantuar telefonin e saj më të ri në Android, përkatësisht modelin e quajtur Samsung Continumm i cili fillimisht do të fillojë të shitet përmes operatorit mobil Verizon Wireless.

Samsung Continumm është i pajisur me Android 2.1, ndërsa përfshin edhe ekranin me 3.4 inç Super AMOLED me rezolucion 800 x 400 pikselë.

Mirëpo, Samsung ka vendosur që këtë model të bëjë në dy versione, pasi që përveç modelit me 3.4 inç, blerësit do të mund ta blejnë edhe versionin më të vogël të Samsung Continumm i cili ka ekranin me vetëm 1.8 inç.

Karakteristikat e tjera të Samsung Continumm përfshijnë edhe 2GB hapësirë të brendshme dhe mikro SD kartelë e cila mund të zgjerojë memorien edhe për 8GB shtesë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung lancon modelin Continumm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum