www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shqiptarja Edita fiton X Factor në Gjermani

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Shqiptarja Edita fiton X Factor në Gjermani   Sat Nov 20, 2010 2:10 am

Vajza shqiptare qe jeton ne Koln, Edita Abdieski mbreme doli fituese ne garen e madhe per talente ne Gjermani, "X Factor".
Edita interpretoi ne skene bashke me kengetarin e njohur Xavier Naidoo, ndersa ne skenen e spektaklit interpretoi edhe kengetarja Shakira, qe ishte e ftuara speciale per naten finale.

Vajza shqiptare, 25 vjeçare, u ngjit tre here ne skene dhe te trija here publiku percolli performancen e saj me duartrokitje frenetike.
Anetarja e jurise Sarah Connor iu drejtuar Edites me keto fjale: ''Fantastike! Ti je një yll. Na ke dhënë momente shumë të bukura në "X Factor". Ti je zhvilluar shume mirë. Ti je një Star''.

Ndersa tutori i Edites, Till Brönner i referohej asaj gjate gjithe mbremjes me shprehjen ''The voice'' (Zeri). Ai madje u emocionua teper ne momentet finale para shpalljes se rezultati dhe me besim iu drejtua Edites: "Unë do të jem i shkurtër ne fjalen time: puna juaj dhe e imja është përfunduar tani. Unë vetëm mund të them të faleminderit. "

Publiku gjerman e falënderoi Edita Abdieskin duke e votuar dhe e bëri 25-vjeçaren të parën fituese të "X Factor" në Gjermani._________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Shqiptarja Edita fiton X Factor në Gjermani

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum