www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përmbyllet fushata në Rahovec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Përmbyllet fushata në Rahovec    Sat Nov 20, 2010 9:31 amPartitë politike në Kosovë përmbyllën të premten fushatën për zgjedhjet e parakohshme për pushtetin lokal në Rahovec, që do të mbahen të dielën, më 21 nëntor.
Ish kryetari i komunës së Rahovecit, Qazim Qeska nga radhët e Partisë Demokratike, pati dhënë dorëheqje nga ky post, për t’u rikthyer më vonë në atë funksion pas 47 ditësh.

Gjykata Kushtetuese e Kosovës pati vendosur se në “rastin Qeska”, kishte pasur shkelje të Kushtetutës.

Në garë për kryetar komune të Rahovecit janë pesë kandidatë të pesë partive: PDK, LDK, AAK, AKR dhe LDD
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Përmbyllet fushata në Rahovec

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum