www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Beyonce dëshiron të krijojë zhanrin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Beyonce dëshiron të krijojë zhanrin e saj    Sat Nov 20, 2010 9:43 am

Superylli amerikan Beyonce dëshiron të krijojë zhanrin e saj muzikor me këngët e reja që po i shkruan për albumin e saj të katërt.
Këngëtarja e hitit “Single Ladies (Put A Ring On It)” aktualisht është duke punuar në albumin e ri, ndërsa planifikon që me këtë album të krijojë një zhanër krejtësisht të ri muzikor.

“Më pëlqen të vallëzoj, më pëlqen të këndoj, ndërsa njëherit jam në studio duke shkruar këngë dhe duke bërë produksione”.

“Po përdor shumë instrumente në këngët e reja për të tentuar të ndryshoj tingullin dhe të bëj zhanrin tim muzikor”, ka thënë Beyonce për Entertainment Tonight
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Beyonce dëshiron të krijojë zhanrin e saj

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum