www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Familja Topalli e lumtur për çmimin e Luizit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Familja Topalli e lumtur për çmimin e Luizit   Tue Nov 30, 2010 5:45 pm

Në natën finale të festivalit “Kënga Magjike” nuk mund të anashkalohej kurrsesi pa u vënë re edhe prezenca e kryeparlamentares Topalli me familjen e saj. Lidhja 5-vjeçare e vajzës së saj, Megit, me këngëtarin e talentuar Luiz Ejlli, ka qenë një arsye më shumë për të qenë prezente në këtë event.Ne në “Bluetooth” do të sjellim 2 prej fotove ku shfaqen fëmijët e zonjës Topalli në sallën e Pallatit të Kongreseve. Në foton e parë, shikojmë Megin dhe të vëllain e saj, Gerin teksa bisedojnë. Sipas hamendësimit tonë me siguri fëmijët e kryetares janë duke bërë komentin e ndonjërës prej këngëve konkurrente…


Ndërsa tek fotografia e dytë, që sigurisht është bërë pas ndarjes së çmimit të madh, shfaqen Luizi, Megi dhe Genari, tejet të buzëqeshur. Shkak për këtë buzëqeshje është bërë me siguri çmimi i parë, për të cilin nuk janë gëzuar vetëm Luizidhe Megi, por edhe vëllai i saj Geri, e më teje gjithë familja Topalli.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Familja Topalli e lumtur për çmimin e Luizit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum