www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Albumi i ri i Tingulli 3nt…bllajk

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Albumi i ri i Tingulli 3nt…bllajk   Tue Dec 21, 2010 5:21 pmArsyeja e vërtetë e vonesës së albumit të Tingullit 3nt, duket se paskan qenë vetë këngët e albumit. Këtë duhet ta dijë dhe vetë Getoari, i cili si për të testuar ujërat, ka lejuar që disa prej këngëve të këtij albumi të publikohen ilegalisht në internet. Rezultati? Këngët janë të lodhura “and so 2008!”.

I njëjti ritëm (aspak interesant) të njëjtat tekste ku pyetet e tregohet se kush është ma i forti, unë ky, unë kështu unë jam bllajk. Duket sikur Tingulli 3nt është mbyllur në studio tërë kohës dhe ka harruar të shikojë përqark se çfarë po ndodh me hip-hopin shqiptar. Nga këngët që dëgjuam disi më ndryshe ishte “1 Splif pas koncertit”, por që dhe ajo të kujton Dj Blunt tre vite më parë hahahaha.
Le të shpresojmë që të tjera këngë më të mira të gjenden në album se përndryshe qysh me ja kallzu Tunës se ku kanë me arrit me at këngë… andej nga fundi i toplistës_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Albumi i ri i Tingulli 3nt…bllajk

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum