www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MC Kresha vjen me “Not U”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: MC Kresha vjen me “Not U”   Wed Dec 22, 2010 11:36 pm

Reperi kosovar MC Kresha, i cili bëri buj me këngën “Lej flleshat”, këto ditë pritet ta lansojë edhe këngën më të re të tij, të titulluar “Not U”.
“Së shpejti edhe pritet të realizohet i gjithë videoklipi i këngës ‘Not U’. Tekstin e kam shkruar vet, ndërsa kësaj radhe kam bashkëpunuar me produksionin Urban Graphics”, është shprehur MC Kresha për Telegrafi.com.

Gjithashtu ai ka zbuluar se kënga e tij e shumë pritur me Aurela Gaçe tashmë ka të gatshëm videoklipin, i cili së shpejti do të fillojë transmetohet nëpër televizione.

“Bashkëpunimi im me Aurela Gaçen pritet të jetë vërtet i suksesshëm. Videoklipi është realizuar nga produksioni ‘Pulla’, ku së shpejti do të transmetohet në televizionet tona”, ka pohuar ai.

MC Kresha ka treguar që vitin e ardhshëm do të realizoj një “Mixtape” me reperin Lyrical Son
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

MC Kresha vjen me “Not U”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum