www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?    Tue Sep 20, 2011 3:05 amReperi i njohur kosovar, MC Kresha, këto ditë është bërë shumë i përfolur në Shqipëri dhe kjo, falë lidhjes me këngëtaren Rozana Radi.

Në fakt, nuk i mjaftuan këngët e lansuara deri tani, edhe pse mjaft të pëlqyera, për të arritur në Shqipëri atë popullaritet, që e fitoi si me magji falë një lidhjeje të pretenduar dashurie.

Panorama shkruan se Rozi dhe MC Kresha kanë hyrë në një lidhje të mirëfilltë dashurie, ndërsa burime të gazetës kanë thënë se reperi kosovar jeton në shtëpinë e këngëtares kur qëndron në Tiranë. /
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

MC Kresha qëndron në shtëpinë e Rozit?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum