www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ozzy është ‘lodhur’ nga Lady GaGa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Ozzy është ‘lodhur’ nga Lady GaGa    Fri Dec 24, 2010 1:28 am

Rokeri Ozzy Osbourne ka thënë se ajo është ‘lodhur’ nga Lady GaGa.
Në një intervistë për revistën US Magazine, rokeri ka zbuluar se ai shpreson që GaGa të marrë ca pushim nga muzika.

“Mendoj se Lady GaGa duhet të marrë ca pushim një kohë. Ajo po bëhet e tepërt dhe nuk e sheh ekspozimin e teshave të saj. Ajo është tepër e tej-ekspozuar”.

“Ajo mund të jetë Madonna e ardhshme nëse luan letrat e saj si duhet. Më pëlqen ajo, por jam lodhur. Kur e ndezi TV-në, e shoh atë duke veshur një veshje si llambë ose ku ta di çka. Ajo ka nevojë për pushim, mendoj”, ka thënë 62-vjeçri
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Ozzy është ‘lodhur’ nga Lady GaGa

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum