www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Da Ligs vjen me “Jena Tran”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Da Ligs vjen me “Jena Tran”    Sat Dec 25, 2010 12:57 am

Rap grupi kosovar Da Ligs pas videoklipeve “Summer Jam” dhe “Get Up”, nuk kanë të ndalur.
Dy anëtarët e grupit, Atdhe Muriqi dhe Bardhyl Gashi, tashmë më kanë realizuar edhe këngën e tyre të re, të cilën do ta promovojnë ne programet festive në të gjitha televizionet kosovare.

Kënga në fjalë titullohet “Jena Tran”, muzikën e secilës e ka bërë anëtari grupit White OG (Bardhyli), dhe teksti është shkruar nga të dy anëtarët.

“Kënga ka tematikë urbane ku flitet për hip-hop, për disa që bëhen brenda zhanrit tonë dhe kundër atyre që nuk na e donë të mirën neve”, janë shprehur kështu anëtarët e grupit për
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Da Ligs vjen me “Jena Tran”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum