www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Poezi kushtuar Anetarve te Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Thu Dec 03, 2009 5:02 am

First topic message reminder :

këtu keni mundesin me shkru disa rreshta për anëtarët e forumit diqka argetuese jjo ofenduese
po e filloj une i pari e ju tjert vzhdoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com

AutoriMesazh
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 4:44 am

hajde Alketa fillojm me shkru
Se ne tjera tema s'du me shku
atje shum anetar u ban
rahat s'po me lan
disa i kom shoqeri te vjeter
me duhet me ju shkru nga nje leter
nuk po dua shum me zgjat
se tani ju nguci kapak
Po kete pun le
se po thue ende je e re
Bruneta si msit po bajke hajgare
se me rrejt nuk po dike fare
edhe stanka i kish mongu
po munohet me spjegu
Mos u mat oj mandarin
se mue fort nuk ma nin
_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 5:37 am

mergimtar oo fitimtarr

ket poezi ma ke kushtuu

flm qe je munduu

mos me perzi me qika tjera

se te qesinn shpejt nga dera

te thot emrin un ekom

mos me thirr ne emeer te tjeterkujt

hin belaja pa u konn

me kaq un e perfundovaa

fllm per ket poezii

se je shkrimtar pa mahii
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 7:25 am

kete te Ejte nuk pata qetesi
sikur te tjeret te rri ne shpi
mu ka dasht me punue
kisha koh një poezi me shkrue
kesaj here Alketes me ja kushtue

me duket borgj i kom mbet
thot qe Mergimtari po harrojka krejt
kom vendos borgjin me ta kthy
per me ta shkrue nje poezi

kom lyp një fletore nuk po gjej gum
e ti me thua po ti thej ato hun
as gom as fletore une me ka qellue
Alketes nje poezi me ja kushtue

Nuk ban kjo e Ejte huq me shkue
e për Alketen mos me shkrue
është nej vajz shum emir
qe gjen kohë për Forum dhe mesim
kur hy ne forum kjo nuk rri qet
me gjun her me shpulla her me qep

Ne pun heret shkon e von vjen
askujt kompjuterin nuk ja len
tash thot kom radhen une
se po me presin ne Forum

U zgjova ne mengjes ishte koha me shi
e mora një leter me shkrue një peozi
dua te ju them drejt ne sy
se kete Alketen due me qky
kah kalon rruges po ma ben me sy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 7:55 am

un mesyy sja boj as kujtt

mos ma n gjit mergimtarr se te lo me vujt

flm per pooezii minxi qe gjeta nje laps me ta kthyy

sa per kompjuter e lshojj

weqq kur te me vyn punojj

nuk jom ne shpii me ne jt veq net

po kur ta kom pushimm hi postoojj

mergimtarit nje poezi ja kushtoj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
TooLee
Ylli Forumit
Ylli Forumit
TooLee

Numri i postimeve : 5885
Data regjis. : 02/01/2010
Age : 26
Location : N.haamomm tee hyress..:P

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Fri May 07, 2010 7:01 pm

OOH KQYRII SHKRIMTARET TAN TE FAMSHEMM UHAUHAUHAUAHUAH

TE LUMT ALKETA..haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 6:36 am

Kjo alketa qenka kfjell
se syrin ma nuk po mshel
edhe laps paska gjet
po nuk i ka qellue nje flet
paska shkru ne mur
qe mos me ju fshi kurr
me kompjuter qenka profesioniste
edhe kur te ka te lir poston
asnjehere nuk shkreton
vetem pak me nervozon ahaha
edhe poezi mir paska shkrue
qe mir ma ka kushtue
ne poezit e mia kom me botue
e krejt kan me u befasue
se deri sot poezi nuk ka shkrue
talentin e vet se ka tregue
e tash nje pergjigjeje une e due
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 6:52 am

po mundona meta shkru edhe njee poezii

me seriozitet e jo mahi

mergimtar o djal bujar

me poezii shum jee shkrimtar

nuk po du me zjgat shumm

per met nervozuu nuk po duu

nje poezii te mir deshta me ta shkruu

per poet ish kon mir me shkuu

se pozi mat miraa une skom ndegjuu

me kaq un e perfundovaa

met thon mergimtar te lumt doraa...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 7:07 am

Po marr lpasin po shkruaj për ty
për ty o Alketa qe te kemi shkendi
ti mund te jesh edhe një shkrimatare
qe me keto vargje me habite fare

mund tejesh edhe një gazetare
qe me dukesh nje qytetare
mund te ulesh edhe neper zyra
se ti ishe ma e mira

Mos shko se dikush po te therret
Mos shko se diksuh po te pret
mi shtrij duart dhe me prek
shiqimi yt me duhet shpejt

Nuk është leht mua te me largosh
një dite vet do ta provosh
dhe nese je hidherua
prap ma jep doren me trego mua

Tash do te behem me aktiv
do te qoj pluhur sikur makinat ne prishtin
do te vij duke kercy e tu kendue
kur te me shihni online kamt kan me ju lshue
do te hyj ne forum si bomba Automike
kush nuk bashkohet ne postime do ta gjuj me patike
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
Anonymous


MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 7:27 am

mora lapsin prap met shkruu

per poet ti ish kon mir me shku

se shum euro kishe fituu

edhe ne vendin e par ti kishe shkuu

edhe pse nuk te njof

me poezii ma ke ftof

mergimtar oo kosovar

mir se vjen nee kosov e rrugg te mbar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 7:32 am

Alketes

Pas ketyre rreshtave qe kom lexue
nuk kom qare pa shkrue
ngjarjen time me ta tregue
pse ne forum s`me gjeni mue

Sa her dal ne mal me shetit
me kujtohet kur erdha ketu nje dit
erdha shumë ngadale si një breshk
por ju bërë qdo here me qesh

pas gjithë atyre fjaleve qe mi ke shkrue
ne Spital mua me kan shtrue
krejt me kan kontrollue
por diqka ne zemer jon tu dyshue
edhe për qka as vet nuk e di
po kujtojn ne zemer mos je ti ahahhahah

me valen 900 krejt jeni mesue
personin qe kerkoni ne spital ka shkue
diqka shum qenka merzit
paska ra prej katit te dyt
nese doni ta vizitoni para
se te vdes SMS i qoni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 7:38 am

per shkrimtar nuk due
vetem di me fantazue
ttoole keshtu me ka than mu
e kapak di me shkrue
sa mos me ju lan mem ngacmue
se keshtu kom qellue
hajde pra me te mira
nese me bashkoheni me bahet deshira
se kom marak poezin
qe ma hjek mue merzin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 7:58 am

Alketa
ka fillue me u kthjell
poezi te mira po sjell
po na shtin edhe me kesh
duhet me ja ble një peshqesh
kur te vi ne pushime me ja prue
nashta ma gjen ni nuse mue ahahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 8:07 am

Ishin disa qaste qe nuk mundem me harru
kur me Alketen ishim duke postu
une shkruaja poezi hiq pa u ndal
qdohere me thoshte TI nuk je normal

kemi postuar shum ne Forum
gati qdo dit ishim kemi qene aktiv
vetem bruneta kete e din
dhe na ka dhan perkrahje qysh ne fillim

iAlketa ishte postuese numer 1
qe shum paskan kishin zili
por nuk kom ditur qe ktu ka gjelozi
Gjelozia filloj me u zbulue
kur fillaoj mergimtarit me shkru

edhe per anetar tjer kom shkrua
nuk e njiof une po as ata mua
fillova ti shkruaj poezi gati qdo dit
kur dikuj tjeter gjaku ju ngrit

Pse ti mua poezi nuk po me shkrua
me keto fjal qdo dit i kom degjua
po me falni anetare te nderuar
se edhe për juve kom për te shkruar

_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 7:36 pm

Per disa anetar

Pershendetje te nderuar miq
e pa ju nguc pak se la hiq
une vetem me poezi di me luftue
se shpullat nuk muj me i durue
nga lamyy du me fillue
pershendetje ti zoteri
te falemenderojm ne ty
qe na bashkove ne kete shtepi

kete ide kaq te bukur qe ke mendue
eshte dashur edhe poezi me shkrue
ajo shtepi qe poezi nuk shkrue
as valle nuk din me lue
diqka te bukur me shkrue
vjen Meda me na recitue
po te garantoj krejt
ne kamb kan me u que

Egzoni me tha mue nje poezi me ja kushtue
nje poezi te bukur siq din ti
me 16 strofa e permbi
sikur shqiptaret qe kan marak
nuk din te knaqen me pak
une fillova te shkruaj nje poezi
aj me tha nga une 25 shuplaka i ki
mu dokt kjo luft pak primitive
ma e keqe se lufta e shkive ahha
thash shuplaka nuk po due
as skenderbeu keshtu nuk ka luftue

Eshte keq per alketen mos me shkrue
se ajo shum besnike ka qellue
kurr poezi nga ajo nuk kom lexue
vetem mos mem lan vetem mue
ka fillue per me shkrue
Alketa e shpejt sikur Genta
Alketa emrin e vertet hala nuk ta gjeta
ne gisht unaz a ke vnue
ne sa vende veshin e ke shpue
nese ke unaz ne hun
nuk mundesh mu martue ne katun

Bruneta qenka lodh shum e shkreta
banesat per qdo muj tu i ndrrue
nuk shkoj kush vullnetar me i ndihmue
merr nje karton i doket i leht
fillon me u ngut shkalleve perpjet
kapi kartonin e dyt nje dardh i mbet ne fyt
u ba nervoz me krejt shpin
nga dritarja e hedhi nje tavolin

Oj ttoole krejt framiljen ktu e solle
me qika te halles e me teze
eke ba ma te miren meze
nuk ka qen mir krejtve me ju tregue
se apo sheh qe dojn me te ngacmue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
bRuNneta

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 33
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 8:29 pm

Bruneta qenka lodh shum e shkreta
banesat per qdo muj tu i ndrrue
nuk shkoj kush vullnetar me i ndihmue
merr nje karton i doket i leht
fillon me u ngut shkalleve perpjet
kapi kartonin e dyt nje dardh i mbet ne fyt
u ba nervoz me krejt shpin
nga dritarja e hedhi nje tavolinhauauhhuahuahuhuahuahua dekaaaaa...hajt po proovj dhe un##o malsor o djal etrim masi

spat kush me ndihmu pse nuk more guxim ti

boll te thira e te luta po prej kartoneve u tute

se gjyssen eseneve mi kishe thyyy e mandej u dufkee

me mi pagu qajoo siklet te ka rrok tihuauhuhauhauha veq ja futaaa se sme shkon poezia mu huahuauha

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 9:15 pm

Bruneta
mos shkruj tash neper gazeta
se nuk kom ardh me te ndihmue
se une kartonat nukmuj me i que
se mjeku ma ka ndalue

besa edhe pak fillova mu tut
se ju grat nuk leni sen me hup
krejt qka ka doni me i marr
as kamioni ato si ban ahahhah

po me than djeten ti mu nuk me ke than
se une isha nis per ty edhe kam
se qka je lodh ishalla na kallxon
veq mus thuj se banesat ma i ndrron
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 9:35 pm

Agabe a thua ky emer kah ka ardh
ma mir u kan me ja lan veti emrin Dardh
krejt permensh ta kishin msue
hajde shkojm dardhen me idhnue

Agabe sa po duket per qudi
parathanjen as ti nuk ja di
veq hajt qashtu tu paska tek
qe kete emer nuk mun me gjet as ne gazet
po hajt e bajsh me shendet
boll te mir e paske gjet
ti thom lammy nashta ta hjek ahahah
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
Agape

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 9:39 pm

hahahhahahahahaha mergimtar ja di domethenjen :P


un nuk di poezi hiq more mergimtar
veq edhe ai emri yt diqysh inetersant
me domehtanje po veq ma mir te
kish ra mergim kshtu qe un i thom
kunates tem edhe ta ndrron :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 9:47 pm

e valla vet ke pranue
poezi me shkrue
ma mir ka qen kishe se ke lexue
se une e kom qef poezin
qe kom me ta rrutullu edhe shpin
e kom me ta ba poete
qysh elype e gjete
agabe ku je oj princesh
sa te paska hije per me kesh
po me the keshtu mos me than
po une bash keshtu kom me te emrue
se agabe nuk me pelqen mue
thuj kunates qka te dush
se nje got uj kom me ja mush
edhe kom mei than emrin nuk ma ndrrue
ose ujin ne qf kom meja gjue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
Agape

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 9:55 pm

ani ani ti emrom si te dush
veq as un nuk e ndrroj
se bash te mir e kom
edhe ti thuj bacit lam a kujt te dush
edhe un ty kom me te thirr mergim
agabe nuk jom po agape
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sat May 08, 2010 10:05 pm

agape koha nuk me ka premtue
se ma von kom per ty me shkrue
e tash ti rri shlir
se po te them diten emir
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun May 09, 2010 12:39 am

une dhe Agape dolem ne kafe
me pi cigare dhe me ba dy llafe,
bajm muhabet tu pi kaffe
kur koha neve na shkoj
Agope një shuplak ma mshoj

kur dola prap ne mbremje
Agope ishte hutue
rastin deshta me shfrytzue
ja fillova me fishkllue
ja dhash edhe do komplimente
po ajo koken nuk e kthente,
kur i foli sinqerisht
ajo ja boni me gisht.

tu thirr emrin tan kaq te shtir
i tranova edhe Kojshin,
bile edhe naten jerum jom qu
Prej ballkonit gati jom rrzu

te 'nesmen shkova nje kaffe me pi
ne at moment Agope po kalonte
deshta ajo te ndalonte
por ajo po vraponte.
nuk deshi te me takonte
qka kishte nuk me tregonte,

Desha ti them je diell
por mu duk pak,
desha ti them je qiell
u frikesova se po te huj ne hak.

lapsin morra po emrin ta harrova
te shkruaj per ty fillova
me rreshqiti dora
shumë keq shkrova Adopa

Gomen atehere
e morra me shpejtesi,
i rash shumë here
por shkrimi nuk u fshi

deshta te takoj se kom mall
po ta pashe një pucerr ne balle
sa u gezova ti kete se di
thashe se kjo puqerr është për dashuri .
_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
Agape

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 27
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun May 09, 2010 12:44 am

oo mergimtar flm shum per ket poezii ja po e marr e po e ruj haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Malësor
Poeti Forumit
Poeti Forumit
Malësor

Numri i postimeve : 4382
Data regjis. : 07/04/2010

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun May 09, 2010 12:54 am

Agape ne Forum ka qen tu postue
një zhurum te madhe ka ndegjue
shepejt ne kemb qenka que
për dritare paska shikue

një Mercedes i zi aty po kalon
një drit ne te majt nuk po i ban
Auspuhi zhag për toke po i shkon
shum qytetin po e pengon

Qenka ndal Agape po mendon
Mergimtari duhet me kan
shpejt jasht qenka dal
do gur te vogel i ka marr

Ka fillue Mercedesin me ma gjue
une thash kuku për mue
po hala kreditin se kom pague
ne Kosov kurr ma skom me shkue

Por Agape nuk qenka ndal
Uspuhin ne dor e ka marr
se edhe une një Audi te mir e ka
nashta ky Auspuh asaj ka me i ra

Edhe bruneta asjajde ka kalue
valla edhe keto goma me duhen mue
ne golf II due me i provue
:haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   Sun May 09, 2010 1:08 am

cfar po ndodh me juve o njerz
këtu qenka mirmengjez interes
njeri thot për ty zemer vdes
tjetri thot te dua sa për gjes

me njeri-tjetrin qenkeni bo lomsh
se di kujt ma par këtu nji poezi tja bojsh
me permend emra nuk dua
se as sju njoh as sme njihni mua

por mendova këtu esht shoqeri
dhe po hedhe nji poezi
jo qe jam naj far poete
po vec them gjera jete

ju persh te gjith sic jeni
edhe zenkan pak juve leni
se esht turp kur qe ne t'lexojm
njeri-tjetrin ta lendojm

hajt pra shoqeri shifemi prap
ika une nga këtu se po ben shum vap
bofshi qejf te gjith për te gjith peace out
ju uroj te gjitheve sinqerisht fat
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Poezi kushtuar Anetarve te Forumit   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Poezi kushtuar Anetarve te Forumit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 19Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Poezi-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum