www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për lamyy-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Oct 27, 2009 5:55 pm

????
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Oct 28, 2009 6:27 am

eh mor lamyy te erdh rendi me shenu per ty qka me shenu me se pari se ..me ba me filluu me shenu edin ty se un gazoj fill....kush ka deret troktni ne der te lamy ilaqin mat mir egjeni tek ky ...lamyy tash me eshte ber si pjes efamiljes time .....kam dhe do kem mendime shum te arta ...nuk gjej dote fjal cfar ti shenoj se do gaboj ndoshta ceka dhe em lart....
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Nov 02, 2009 10:53 pm

jo bruneta mir ke fol ma mir qe nuk ke vazhdu se ke kishe gabu najkun heheh

baca lam eshte djalosh e kemi shok te mir veq ishkan mir qato mesazha me mi nal mos mem ardhe ne imbox se po me ldhin shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Nov 03, 2009 3:22 am

hahah mentor po nali vet mesazhet qyy mundesh me hy aty te profili yt edhe e ki mi ndal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Wed Nov 04, 2009 6:27 am

per lamyy skam fjale shi esht djal profek njeri eshtt

i sjellshem po

met bo muhabet po

facell po

tanatt ika ky djal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Nov 05, 2009 7:02 pm

Osht perfekt me vlera te medha,me virtyte qe rrall kush i ka,i respektueshem i sjellshem me nje fjal perfekt :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Nov 05, 2009 7:05 pm

per lamyy no komett poshifet dhe vett ku shkruhet per lamyy

djal profektt eshtt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
NiGht-Killer
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 70
Data regjis. : 03/11/2009
Age : 25

MesazhTitulli: NiGht-KilleR   Fri Nov 06, 2009 2:30 am

Lamyy a
Djal i mir o nuk gjon ksi djali
krejt perfekt o
hehehe
:) :) :)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Nov 06, 2009 5:50 am

per lamyy no komett poshifet dhe vett ku shkruhet per lamyy

djal profektt eshtt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Nov 06, 2009 9:09 pm


_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Nov 06, 2009 10:54 pm

per lamyy skam fjale shi esht djal profek njeri eshtt

i sjellshem po

met bo muhabet po

facell po

tanatt ika ky djal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Fri Nov 06, 2009 11:17 pm

hajt masi po thuni ju kert eshte i mir perfekt hahahhaha
me te vertet eshte djalosh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Nov 07, 2009 2:27 am

osa bile ti meqe me njeh mir mos rrej qe jam djalosh qyy.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Nov 07, 2009 5:08 am

per lamyy skam fjale shi esht djal profek njeri eshtt

i sjellshem po

met bo muhabet po

facell po

tanatt ika ky djal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
geliii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 3160
Data regjis. : 30/09/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Nov 08, 2009 5:34 am

kush more lamyyy a ooo ska ma i keq se ky ( se pi bini msysh) hahahahhaaha


_________________________________________________________________________


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Nov 08, 2009 10:52 pm

nime se harrova lamyyyy
po qfar djali ti je rrit je ba burr
veq edhe ni nuse me ta gjet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Mon Nov 09, 2009 3:37 am

lamyy esht nje webmaster i mire.. E ka rrespektin e madh per te gjithe..
Me duket njeri shum i drejt. Njeri qe ja vlen ta rrespektosh. I deshiroj pun te mbar..


lamyy vetem te para..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Nov 10, 2009 1:11 am

per lamyy skam fjale shi esht djal profek njeri eshtt

i sjellshem po

met bo muhabet po

facell po

tanatt ika ky djal
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Thu Nov 12, 2009 11:42 pm

Valla Badihava Flas Per Kto..Spo muna mi besu gjithkuna kohes fundit Po lamyn ee kom vlla kushuri shok edhe Qoqe kaniher :)


Edituar për herë të fundit nga Egz0n në Sun Feb 14, 2010 10:09 pm, edituar 1 herë gjithsej
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Nov 14, 2009 5:16 pm

shum i keq dhe dembel :S

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Nov 15, 2009 5:02 am

Lamyy shok shum i mir mikprits asht personi i par qe me ka prit ktu ne ket forum asht nji djal talent qka te them ma shum kshtu qe veq perpara i uroj te gjitha te mirat ty Lamyy respekt shoki.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sun Nov 22, 2009 8:36 am

lamyyy shume djal i mir i sjellshem i respekton te gjithe dhe ndihmon per gjdo gje respekt per ty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
rikita
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 54
Data regjis. : 26/10/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Tue Dec 01, 2009 2:46 am

No Noment ,,per Lammyn ky e din qfar mendoj per te,,,, eshte njesh fare,,t'pershendes e suskese Tipi;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Dec 05, 2009 2:01 am

Per lamyn mendime te mira kam, sillet mir ndaj te gjithve antarve, i sjellshem....Poashtu ban hajgare aty ku duhet...E pershendes shum pernjeher...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   Sat Dec 05, 2009 2:41 am

qka mendoj une per lamyyn , o ku ku i hupt krejt ashtu ky tipi, sdi shum per ta , veq e di se shum ma ka inatiii, dhe po ka qef mem fal shpullaa, hahhahahha

gadale bre se hajgare ke , mos u nxeni .... personalisht lamyyn nuk e njoh , veq sa kam mujt me vrejt nga postimet e tij esht nje tip i qet dhe shum i shoqerueshm, duket se ka nje karakter te mir dhe din te repsekton ashtu siq edhe repsektohet nga te tjeret, qka esht me interesante esht sepse kam shum qef me ja shpullat faqet me ja ba t`kuqe sepse edhe ai mu rrugen sma lshon hiq...... veq e di se une kam me fituuu naj dite e kur se di hahhahahah

peace shoku mue
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për lamyy-n!   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për lamyy-n!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum