www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kardashian nuk mërzitet për Hamfris, i kthehet filmit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Kardashian nuk mërzitet për Hamfris, i kthehet filmit   Sun Oct 23, 2011 8:28 pmPas prishjes së martesës me Kris Hamfris, aktorja Kim Kardashian do të paraqitet në filmin “The Marriage Counselor”, me regji të Tajler Peri.

Filmi bën fjalë për Xhudit, këshilltare e një çifti të pakënaqur me martesën e vet, e cila tradhton burrin me njërin prej klientëve.
Xharni Smolet do të luajë këshilltaren, ndërsa Kardashian bashkëpunëtoren e saj, e cila do të përpiqet që t’i ndihmojë të zgjedhë problemet.

Xhirimi i filmit do të fillojë më 26 tetor në Atlanta. Kardashian edhe më herët ka pasur role në filmat “Deep in the Valley” dhe “Disaster Movie”.

Ndryshe, martesa e Kardashian dhe Kris Hamfris, nuk ekziston më. Mediat britanike kanë bërë të ditur se martesa e tyre është prishur dhe se ata nuk planifikojnë që të vazhdojnë tutje lidhjen e tyre.

Tash pritet të zyrtarizohet divorci, ndërkohë që ka disa pista të thashethemeve për ndarjen e çiftit të martuar para pak muajsh. Ndër to është publikimi i një video të nxehtë seksi të Kardashianit, ndërsa varianti tjetër është mospërshtatja e çiftit.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
 

Kardashian nuk mërzitet për Hamfris, i kthehet filmit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum