www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë Empty
MesazhTitulli: Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë   Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë EmptySun Jul 04, 2010 12:13 am

Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë Angelina-jolie

Në intervistën më të fundit mediatikë, aktorja super e njohur e super e rrethuar nga lajmet e thashethemet, Angelina Jolie, ka thënë se do ta lërë karrierën kinematografike.

Jolie është shprehur se ajo është e lumtur me rolin e saj si nënë dhe si Ambasadore e UNICEF, ndaj nuk do ta vazhdojë edhe për shumë gjatë aktrimin.

Megjithatë, Angelina shprehet se më parë do të mbarojë të gjitha projektet filmike për të cilat po punon ose ka lidhur kontratën, dhe në fund do të realizojë edhe një film me të shoqin, aktorin Brad Pitt.

Angelina dëshiron që tematika e filmit me të shoqin të mos jetë thjesht një histori dashurie mes dy aktorëve që edhe në jetë janë të dashuruar, por dicka më e gjetur dhe më e vecantë. Pas të gjitha këtyre, Jolie planifikon pensionin.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Jolie: Pas filmit me tim shoq, do lë kinemanë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Kardashian nuk mërzitet për Hamfris, i kthehet filmit
» Festivali i filmit Moskë, Nik Xhelilaj, aktori më i mirë
» Pitt në Japoni për premierën e filmit "Ingloriuose Basterds"
» Jolie në rolin e Kleopatrës?
» Jolie, nëna pilote
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum