www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Asus paraqet laptopin ultra të hollë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Asus paraqet laptopin ultra të hollë   Sat Dec 05, 2009 9:34 pmKompania Asus ka paraqitur një laptop i cili me pamje ngjan tepër në atë MacBook Air të Apple, e për zotën as me peshë nuk janë larg njëri-tjetrit.
Asus UM30 ka ekran me diagonale prej 13.3 inç, shtëpizë alumini, i trashë është gjithsej 19.6 milimetra, derisa ka peshë prej 1.4 kilogramë, që e kategorizon në mesin e laptopëve më të lehtë për t’u bartur në treg.

Përkundër kësaj, bëhet fjalë për një pajisje bukur të fuqishme. Ai niset nga procesi i Intel Core 2 Duo SU 9400, e në të janë edhe 320 GB të diskut të fortë dhe 3 GB RAM memorie.

Pajisja tani për tani shitet vetëm në Japoni, dhe me Windows 7 Home Premium prej 64-bit kushton rreth 750 euro.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Asus paraqet laptopin ultra të hollë   Sat Dec 05, 2009 9:44 pm

WooW
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Asus paraqet laptopin ultra të hollë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum