www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?   Sun Jan 03, 2010 9:58 pm

Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?
Apple supozohet se ka rezervuar një hapësirë në San Francisco të Shteteve të Bashkuara për ngjarjen në të cilën do të duhej të paraqitej produkti më i ri i i madh i kësaj kompanie, raporton gazeta “The Financial Times”.
Qendra e konferencave “Yerba Buena Center” është rezervuar për të martën, 26 janar, në mënyrë që të në të organizohet një ngjarje e Apple. Ky paralajmërim sërish ka nxitur thashethemet për kompjuterin tablet të Apple i cili do të na duhej të na paraqitej atje.

Supozohet se Apple u ka bërë kërkesë një grupi të përzgjedhur të programuesve kompjuterik që të zhvillojnë aplikacione për iPhone e iPod që të përshtatin aplikacionet e tyre për pajisje me ekrane më të mëdha.

Si gjithmonë, Apple ka refuzuar të komentojë thashethemet për produktet e saja të radhës.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Paraqitet kompjuteri tablet nga Apple?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum