www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Phone 4 shitet menjëherë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Phone 4 shitet menjëherë   Tue Jul 13, 2010 12:27 amLansimi i modelit më të ri të telefonit iPhone 4 për shitje me para-porosi, ka bërë që serverët e Apple dhe AT&T të jenë të ngarkuar si asnjëherë më parë, pasi që një numër i madh i blerësve potencial të këtij telefoni janë munduar që të bëjnë para-porositë për telefonin e zgjuar të Apple, i cili është hiti numër një në industrinë e teknologji
Dita e djeshme ishte një ditë sa e mirë po aq edhe e keqe, për kompanitë Apple dhe AT&T.

Lansimi i modelit më të ri të telefonit iPhone 4 për shitje me para-porosi, ka bërë që serverët e Apple dhe AT&T të jenë të ngarkuar si asnjëherë më parë, pasi që një numër i madh i blerësve potencial të këtij telefoni janë munduar që të bëjnë para-porositë për telefonin e zgjuar të Apple, i cili është hiti numër një në industrinë e teknologjisë.

Ndërsa, shumë prej tyre edhe nuk kanë qenë në gjendje të bëjnë porosi online, pikërisht për shkak të ngarkesave në serverët e kompanive që e shesin iPhone 4.

Në anën tjetër, dhe përkundër gjitha vështirësive, duket se Apple ka shënuar rekord në shitjet me para-porosi, krahasuar me të gjitha pajisjet tjera të cilat ajo i ka lëshuar në treg.

Në dyqanin online të kompanisë Apple, data e dërgesës për iPhone 4 është shtyrë për 2 korrik, që është një javë pas lansimit zyrtar të telefonit në treg.(telegrafi)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Phone 4 shitet menjëherë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum