www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 HTC HD7 bazohet ne Windows Phone 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: HTC HD7 bazohet ne Windows Phone 7   Thu Oct 14, 2010 4:41 am


Për një kohë të gjatë, ne kemi dëgjuar për telefonin e mençur të HTC-së i cili do të bazohet në sistemin më të ri operativ të Microsoft, Windows Phone 7.

Tani, ky model i telefonit është prezantuar edhe zyrtarisht, ndërsa janë bërë të ditura të gjitha detajet dhe funksionet e avancuara të këtij telefoni.

HTC HD7 posedon ekranin e ndjeshëm në prekje me 4.3 inç, kamerë me 5 mega-piksel e cila incizon video në standardin HD, me 720p. Siç thuhej edhe më herët, procesori i këtij telefoni vjen me kapacitet prej 1GHz.

Specifikat tjera të HTC HD 7 përfshijnë edhe 16GB hapësirë të brendshme të magazinimit, ndërsa telefoni do të dal në shitje gjatë muajit nëntor, fillimisht në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, përmes operatorit mobil T-Mobile.

Për momentin, kompanitë të cilat e shesin këtë telefon nuk kanë dhënë asnjë detaj lidhur me çmimin e këtij modeli të shumë-pritur.Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

HTC HD7 bazohet ne Windows Phone 7

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum