www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows Phone 7 lancohet me 11 tetor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Windows Phone 7 lancohet me 11 tetor   Thu Oct 14, 2010 9:07 am

Kohën e fundit, shumë konfuzion është krijuar lidhur me datën e lancimit të sistemit më të ri operativ të dedikuar për telefonat mobil të kompanisë Microsoft, përkatësisht sistemit operativ Windows Phone 7.

Sipas mediave botërore të cilat raportojnë për teknologji thuhet se Microsoft do të organizojë një ngjarje të veçantë të hënën e ardhshme, më 11 tetor, në të cilën pritet që kompania të lansojë sistemin e ri operativ për telefona mobil, Windows Phone 7.

Ndërkaq, thuhet se Microsoft do të fillojë shitjen e telefonave mobil me këtë sistem operativ, prej 8 nëntorit të këtij viti.

Ngjarja do të jetë një lansim global i sistemit operativ, ndërsa në ngjarjen e paralajmëruar për të hënën e ardhshme gjithashtu pritet që operatori mobil T-Mobile të bëjë prezantimin e disa telefonave të mençur të cilët do të bazohen në këtë sistem operativ.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Windows Phone 7 lancohet me 11 tetor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum