www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TomTom për iPhone në tetor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 30
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: TomTom për iPhone në tetor   Sat Oct 03, 2009 7:01 amKompania TomTom në muajin tetor fillon me shitjen e shtojcave për navigim në automjet me anë të celularit iPhone dhe aplikacionet përkatëse.
Kompania holandeze TomTom ka publikuar informatat mbi çmimin dhe datën e shitjes së kompletit “TomTom Car kit for iPhone”. Shtojca për navigim në shitje del në tetor, derisa do të shitet ndaras nga aplikacioni i kompanisë për iPhone.

Çmimi i rekomanduar në Evropë është 100 euro, por kompania ende nuk i ka publikuar detajet teknike për vet pajisjen. Megjithatë, flitet për funksionalitetin e integruar Bluetooth handsfree dhe chipsetin e veçantë GPS, i cili do të duhej të përmirësonte pranimin dhe saktësinë e pozicionimit, si dhe të mundësoj navigacionin në pajisjet të cilat nuk kanë GPS të integruar.

Pajisja posedon edhe konektor për mbushje të iPhone gjatë vozitjes dhe dalje audio. Shtojca do të jetë kompatibile me të gjithat modelet e iPhone (2G, 3G e 3GS), por jo edhe me iPod Touch.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

TomTom për iPhone në tetor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum