www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AAK publikon “informacionet sekrete

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: AAK publikon “informacionet sekrete   Thu Aug 19, 2010 3:52 am
AAK publikoi informacionet e saj lidhur me takimet sekrete të zyrtarëve kosovarë me ata të Serbisë, duke pohuar se bëhet fjalë për të paktën tri takime të tilla, ku janë përfshirë nga këshilltarë politikë deri te vet kryeministri....
Në konferencë për media, Ardian Gjini u mjaftua me paraqitjen e deklarimeve tashmë të njohura përgjithësisht, por pa prezantuar fakte konkrete ose burime të informacionit, në mbështetje të atyre pohimeve.

Po ashtu, zyrtari i lartë i AAK-së nuk tregoi nëse ka informacione për agjendën e atyre takimeve, për temat dhe eventualisht marrëveshjet. Duke u përgjigjur në pyetjet e gazetarëve, Gjini tha se bëhet fjalë për bisedime “në kurriz të popullit të Kosovës” dhe ”në interes të mbajtjes së pushtetit”.

Në anën tjetër, përfaqësuesi i qeverisë, Memli Krasniqi , ka demantuar pohimet e AAK-së, duke i kualifikuar ato si “shpifje”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: AAK publikon “informacionet sekrete   Thu Aug 19, 2010 4:15 am

Keto informata i kam lexuar mes shtypit,nuk me pelqejne fare.As kush nga ne nuk duhet te ket biseda as te hapura dhe as sekrete me Serbine,per deri ajo na i humbi gjurmet e shume trimave qe ranë për vendin tone,si dhe deri sa Serbia te njeh pavarësinë e Kosovës.Bisedat me Serbinë selin vullnetin e popullit dhe gjakun e deshmoreve.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: AAK publikon “informacionet sekrete   Thu Aug 19, 2010 5:40 am

skan qka me bo tani qoj pluhen ja kemi deshmi ja skemi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: AAK publikon “informacionet sekrete   Thu Aug 19, 2010 5:42 am

jo moj nuk kem qka bejme as une,as ti,populli duhet te ua ndal hovin qe keta te mos bejne biseda sekrete me vrasesit tane.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: AAK publikon “informacionet sekrete   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

AAK publikon “informacionet sekrete

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum