www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Aplikacioni i Facebook per iPhone i pasigurte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Aplikacioni i Facebook per iPhone i pasigurte   Thu Oct 14, 2010 4:43 am

Nëse hyni në aplikacionin e Facebook për iPhone, lehtësisht do të mund të shpërndani listën e numrave të telefonit tuaj, edhe nëse nuk e keni planifikuar këtë.

Aplikacioni i cili e lidh telefonin e famshëm të Apple, iPhone, me rrjetin social Facebook.com, nuk ndalet vetëm në bartjen e numrave të telefonit nga lista e miqve që ju i keni në telefon, por gjithashtu merr të gjithë numrat e telefonit të personit i cili e përdor aplikacionin.

Në anën tjetër, nuk ekziston asnjë mundësi e konfigurimit të besueshëm të numrave të telefonit përmes aplikacionit të Facebook për iPhone.

Mirëpo, pikërsisht për këtë lëshim sigurire ekspertët paralajmërojnë se të gjithë përdoruesit e iPhone të cilët shkarkojnë aplikacionin e Facebook duhet të kenë kujdes, pasi që ka mundësi që numri juaj i telefonit të bartet automatikisht në rrjetin Facebook, apo tek një person i huaj në këtë rrjet social, i cili ndoshta edhe nuk është miku juaj më i mirë.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Aplikacioni i Facebook per iPhone i pasigurte

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum